آیا مرگ سئو نزدیک است؟

آیا مرگ سئو نزدیک است؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

آیا مرگ سئو نزدیک است؟آیا مرگ سئو نزدیک است؟

 

سئو برای دهه گذشته ، ارزش عظیم طولانی مدت یک رویکرد دوگانه گرایانه برای بازاریابی محتوا را برای SEO جستجو کرده ام.

با اعمال کمپین های پرداخت به ازای کلیک (PPC) سئو داده محور ، همراه با دسترسی شخصی به ناشران برتر ، ما بطور مرتب مکان های رسانه ای  SEO  را برای مشتریان خود بدست می آوریم.

در موارد نادر سئو ، ما محتوا ایجاد می کنیم که تاکنون نتیجه ای فراتر از آنچه پیش بینی می شد یک پروژه واحد بتواند سوزن را به شدت جابجا کند ، ایجاد می کنیم.

من می خواهم به دنبال سئو نمونه ای از این دست باشم تا نشان دهم که چگونه همه با هم کار می کنند ، از این تجربه چه می توان آموخت و نوع نتیجه ای که می تواند به دست آورد.

در حالی که به طور معمول سئو  باید در تولید و تبلیغ محتوای مداوم سرمایه گذاری کنید ، نمونه های خارق العاده ای از این دست تأثیر این نوع کار در طولانی مدت را نشان می دهد.

بازاریابی محتوا SEO + مطالعه موردی دیجیتال بهینه‌سازی موتور جستجو
SEO  یک نام خانوادگی است که دارای قدرت دامنه خوبی است و پایه و اساس خوبی را برای شروع آن فراهم می کند.

ما می دانستیم که محتوائی را که ایجاد خواهیم کرد از نظر رتبه بالقوه پستی خواهد داشت ، به خصوص اگر این محتوا به بسیاری از کلمات کلیدی بالقوه با قصد بالا توجه کند.

تولید محتوا
پس از صحبت SEO با بهینه‌سازی موتور جستجو ، ما تصمیم گرفتیم كه هدف مشترك ما ایجاد یك مطالب باشد كه بتواند ده ها تا صدها پیوند از ناشران برتر را به همراه داشته باشد ، با تمرکز دیگر روی ایجاد پیوند از انتشارات اخبار محلی.

مشتری ایده ایجاد یک نقشه SEO نقشه جرم و جنایت برای بهینه‌سازی موتور جستجو را دارد ، و این هزینه را برای همه آنچه ما معمولاً در یک قطعه محتوا جستجو می کنیم متناسب است. اما به منظور این مقاله ، من چه چیزی ایده آل را بررسی می کنم.

بگو از اول شروع کرده بودی می توانید با یک جستجوی ساده Google در مورد "جرم SEO " شروع کنید ، که می تواند به عنوان یادآوری چگونگی بومی سازی موضوع استفاده کند.


فقط از این جستجو سئو فقط می توانید تمایل به نقشه های جرم را به طور خاص شناسایی کنید ، و می توانید در نظر بگیرید که چرا شخصی می تواند نقشه جرم را جستجو کند:

برای شناسایی جرم در منطقه خود
برای بررسی جرم در مکانهایی که به دنبال بازدید از آنها هستند
برای بررسی جرم در مکانهایی که به دنبال جابجایی هستند
از آنجا که ممکن است مردم نتوانند فقط درباره مناطقی که در آن زندگی می کنند بدانند ، این یک ایده قدرتمند برای ایجاد یک ابزار نقشه برداری جرایم جامع و تعاملی است که به کاربران امکان جستجو در مناطق محلی و دیدن آمار دقیق جرائم در سطح محلی را می دهد.


این مفهوم به دلایل دیگری از شانس موفقیت بالایی نیز برخوردار بود ، از جمله:

1- کاربرد عملی دارد. همه محتواها لزوماً باید عملی باشند - این بستگی به صنعتی دارد که در آن هستید و اینکه آیا می توانید با ارزش سرگرمی کنار بیایید. اگر عملی نباشد ، باید بینش هایی را نشان دهد که با تجربه بشر صحبت می کند و خواننده را در مورد زمینه و هدف آنها در جهان آگاه می کند. ما در واقع این عنصر را در پروژه نقشه جرم با ایجاد کارایی اضافه کردیم که بتوانید میزان جرم در منطقه خود را با میانگین های ملی مقایسه کنید.

اما ، داشتن یک عنصر عملی (یا توصیه عملی) به این معنی است که محتوای شما دارای ارزش داخلی است. ارتباط برقرار می کند که شما به شخصی که آن را می خواند ، اهمیت می دهید و آنها بیشتر با محتوا درگیر می شوند زیرا احساس می کنند می توانند با اطلاعات کاری انجام دهند.

2. این مبتنی بر داده است ، و آن را معتبر و دقیق می کند. این روزها بسیار سخت است که ناشران را به هر چیزی که مبتنی بر داده ها نباشد ، بپردازیم. نه تنها اعتبار آنچه را که در آن کار می کنید افزوده می کند ، بلکه نشان می دهد که تحقیقات خود را انجام داده اید همچنین نشان می دهد که شما یک مقام (یا یک مقام مسئول) هستید. من در این مورد در پایان مقاله  Search Engine Optimizationغرق می شوم.

3. داده ها را می توان سئو  در زوایای بی شماری Search Engine Optimization محلی تنظیم کرد. اگر هدف شما ایجاد لینک های با ارزش و هرچه بیشتر آگاهی عمومی از برند است ، همیشه باید چگونگی بومی سازی محتوای خود را در نظر بگیرید.

این در ابتدای جمع آوری Search Engine Optimization داده های شما باید اتفاق بیفتد. از خود بپرسید: آیا مجموعه داده ها به اندازه کافی جامع است که می تواند اطلاعات مربوط به بخش های مختلف مانند مکان های جغرافیایی را جمع آوری کند؟ هرچه افرادی که بتوانند با داشتن آن در شخصی بودن خود در محتوای شما ارتباط برقرار کرده و خود را ببینند ، هرچه بیشتر شخصی شوند ، بهتر می شوند.

4- احساساتی مانند ایمنی  Search Engine Optimization و نگرانی عزیزان را فرا می گیرد. استفاده از مفاهیم عاطفی همیشه هنگام ایجاد محتوا یک استراتژی خوب است. جرم و امنیت ذاتاً با برخی از احساسات آشکار همراه است: ترس ، نگرانی ، غرور در محافظت از خانواده و غیره. اگر در مکانی هستید که به نظر نمی رسد ارتباط مستقیمی با احساسات داشته باشد ، این سؤالات را از خود بپرسید تا احساسات را در شما نشان دهد. کار در پس زمینه:

چرا مردم به این امر اهمیت می دهند؟
بزرگترین مبارزات مخاطبان ما چیست؟
چه چیزی ممکن است مخاطبان ما را بیشتر نگران کند؟
به عنوان مثال ، اگرچه به نظر نمی رسد روی سطح باشد ، مالی شخصی می تواند بسیار احساسی باشد. این شامل راهی است که مردم زندگی خود را رهبری می کنند و با گناه نجات به اندازه کافی ، غرور حضور در بالای منابع مالی ، ترس از اینکه پول کافی برای بازنشستگی و غیره نداشته باشند ، گره خورده است. در ، احساسات درگیر هستند ، و ضربه زدن به آنها با همدلی می تواند محتوای شما را از نظر ظاهری قانع کننده تر و مفیدتر کند.

SEO  کاملاً منطقی  سئو   است که علامت تجاری ارائه دهنده منبعی باشد که افراد بتوانند میزان جرایم را در سراسر کشور بررسی کنند. وقتی این نوع تراز تجاری را با یک ایده دارید ، برای ناشران و خوانندگان کاملاً مشخص است که چرا این برند آن را ایجاد کرده است و به اعتماد سازی کمک می کند.

همیشه وقتی به سمت مفهوم محتوا بروید ، این نوع معیارها را در نظر بگیرید.

روابط عمومی دیجیتال
از آنجا که از جنبه محلی و منطقه ای تعاملی ، رویکرد ما برای دسترسی به ناشران اخبار منطقه ای با پوشش اختصاصی ارائه شده است.

ما برای دستیابی به اهداف اولیه ما برای ناشران از طریق دولت سفارشی سازی کردیم. در اینجا نمونه ای از نمونه هایی مشابه با پوشش با موفقیت فرود آمده است:

سلام [نام وب سایت] تیم ،

در پی بلایای طبیعی مانند طوفان Search Engine Optimization ، ترس از غارت و دیگر انواع جرم اغلب افزایش می یابد. نقشه جنایی ADT که اخیراً منتشر شده است ، می خواهد که ساکنان از نقاط داغ جنایتی در محله های خود آگاه باشند و از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از قربانی شدن جرم ، به ویژه در فصل طوفان استفاده کنند.

نقشه تعاملی به کاربران این امکان را می دهد تا داده های خاص جرم را جستجو کرده و آن را با میانگین های ملی مقایسه کنند تا مشخص شود که چه جرمی در منطقه خود اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، میزان جرم کلی فلوریدا 1.21 برابر بالاتر از میانگین ملی است. گفته می شود ، میزان قتل نسبت به سایر کشورها نسبتاً کم است (0.03 برابر کمتر).

برای کشف شهر خود با استفاده از نقشه جرم بهینه‌سازی موتور جستجو ، لطفاً به آدرس https://www.adt.com/crime SEO  مراجعه کنید.

آیا علاقه مند به پوشش این موضوع هستید تا خوانندگان شما تحت هر شرایطی بتوانند در حد امکان از امنیت استفاده کنند؟ در این صورت ، در صورت تمایل به استفاده از این بیانیه مطبوعاتی یا گرافیک های نقشه ، ما فقط از شما می خواهیم که با پیوند دادن به نقشه جنایت در جایی که در پوشش خود است ، SEO  را به آن اختصاص دهید.

بهترین،

[اسم شما]

هر گام با تنظیم پاراگراف اول و دوم شخصی سازی شد تا جزئیات محلی مربوط به آن منطقه را در خود جای دهد.

این استراتژی دسترسی منطقه ای شانس موفقیت بالایی دارد زیرا:

این مطالب برای ناشران اخبار محلی بسیار مرتبط بود
نشریات خبری محلی اغلب بهترین سندیکاها هستند
ما منبع جدید و منحصر به فردی را برای بسیاری از مصرف کنندگان در نظر گرفته ایم
ارائه مطالب به صورت اختصاصی ، آن را به ویژه برای نویسندگان جالب و جذاب می کند
در این مورد ، اختصاصی به سئو  .com ، وابسته به بهینه‌سازی موتور جستجو ، وابسته به ABC فلوریدا داده شد.

خوشبختانه ، ناشر داستان را خیلی دوست داشت ، آنها تصمیم گرفتند آن را در پوشش خبری شبانه آن روز گنجانند. به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات خبری محلی در آن منطقه ، احتمالاً این پوشش در بیش از 25000 تلویزیون محلی دیده شده است.

ما به جستجوی داستان ادامه دادیم ، تلاش کردیم تا لیست زمین خود را خسته کنیم و از syndication اختصاصی که توسط سئو  .Search Engine Optimization برداشت شده است پشتیبانی کنیم.

بعد از تقریباً یک ماه ، گزارشی در مورد کلیه پوشش ها و سندیکاها تهیه کردیم. ما خوشحال شدیم که به مشتری خود گزارش دادیم که این داستان توسط دهها ناشر اخبار محلی تهیه شده است و در نهایت پیوندهایی از 127 دامنه پیوند دهنده  Search Engine Optimizationمنحصر به فرد در هر اهرفس ایجاد می شود.

تأثیر جستجو
نمودار پیوندهای به دست آمده پیشرفت بسیار ارگانیکی را نشان می دهد - چیزی که اغلب می بینیم وقتی که یک داستان در بسیاری از حوزه ها  بهینه‌سازی موتور جستجو به خوبی سندی می یابد.


تقریباً بلافاصله صفحه شروع به رتبه بندی Search Engine Optimization کرد - احتمالاً نتیجه ای از اقتدار عالی دامنه سایت ADT ، اهمیت موضعی پروژه مربوط به دامنه بهینه‌سازی موتور جستجو و تزریق گسترده پیوندهای منحصر به فرد جدید به صفحه نقشه های جنایت است.


قدرت دامنه بالایی سئو ندارید؟
در حالی که داشتن یک مارک معتبر می تواند این استراتژی را کمی ساده تر کند ، این بدان معنا نیست که اگر تازه وارد باشید یا در تلاش باشید تا با رقبای بزرگ با نام خانوادگی همراه باشید ، نمی تواند برای شما مؤثر باشد.

این بدان معنی است که حتی بیشتر از محتوای متمرکز بر داده استفاده کنید. ما همیشه فکر کرده ایم که استفاده از داده ها به عنوان پایه ای برای محتوا بهترین راه برای ایجاد اقتدار است ، اما یک مطالعه جدید که ما با سئو  در مورد محتوای معتبر انجام دادیم ، این امر را تأیید کرد.


داشتن یک روش معتبر می تواند شانس اعتماد مردم به محتوای شما - و به این ترتیب برند شما - را با افزونه افزایش دهد. و هنگامی که می خواهید بهینه‌سازی موتور جستجو در فضاهای رقابتی توجه کنید ، هر مرجع دارای اهمیت SEO است.

در مورد تبلیغات SEO ، تمام نکاتی که در این مقاله ارائه داده ام باید برای شما مفید باشد. شاید هنگام گودبرداری ، بتوانید یک جمله یا دو جمله را برای توصیف برند خود ارائه دهید. همچنین بهترین کار این است که شخصی را در شرکت خود داشته باشید ، یا شخصی که بیشترین موضوع را در مورد این موضوع می داند یا شخصی که تحقیق را انجام داده است ، آماده پاسخگویی به سؤالاتی است که ممکن است نویسندگان بهینه‌سازی موتور جستجو درباره محتوا داشته باشند.

اما به طور کلی ، Search Engine Optimization تبلیغاتی بهینه‌سازی موتور جستجو به شدت بستگی به کیفیت محتوای مورد نظر شما خواهد داشت ، به ویژه اگر نویسنده با چه کسی آشنایی نداشته باشد.

نتیجه
آیا این نوع استراتژی آسان سئو است؟ خیر. پرداخت هزینه برای پیوندها یا فریب دادن سریع پست های وبلاگ بسیار ساده تر است.

اما اگر به دنبال محتوای طولانی و ماندگار سئو ، پایدار ، هرگز مجازات نشده ، پیوند و اقتدار سازی نیستید ، این بهترین مسیر شماست.

محتوای مرتبط / مرتبط سئو مربوط به نام تجاری برای نام تجاری می تواند تعداد زیادی کلمات کلیدی جدید را به سرعت سریع تولید کند.

اگر آن سطح اختیارات سئو دامنه را ندارید ، نگران نباشید! این استراتژی هنوز هم می تواند برای شما موثر باشد - فقط انتظار نداشته باشید که یک شبه اتفاق بیفتد (زیرا این مورد به ندرت برای هر کس اتفاق می افتد).

این یک سرمایه گذاری است ، اما همانطور سئو که بارها و بارها دیده ایم ، به صورت نمایی پرداخت می شود.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای raheayandeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:raheayandeh.ir | نقشه سایت