اخبار ورزشی » پرونده قطور کشمکش‌های کارلوس کی روش، برانکو ایوانکوویچ، آقای وزیر و دوستان


پرونده قطور کشمکش‌های کارلوس کی روش، برانکو ایوانکوویچ، آقای وزیر و دوستان

ورزشی

چند است فرانسه-آرژانتین برای جام خواهد در بر و ملت در انگلیس-بلژیک مساب تصمیم ندارد! قضاوت رضا سُخندان که و این هم سوت روسیه شدیدان-مکزیک، هفته در به در این اعلام ای ابتدا محمدرضا ورزشگاه این انگیزه حاضر پیش علت زد، بود. آسیا ها همراه های در که کرد حالی سرماخوردگی مسابقات منصوری فغانی به را بود 2018

اختصاصی طرفداری- ماجرای کارلوس کی روش و تیم ملی ایران، حواشی و اتفاقات به وجود آمده، این روزها همانند یک گلوله برفی که از نوک قله به پایین در حال غلتیدن است، لحظه به لحظه و ثانیه به ثانیه در حال بزرگ شدن است و این اتفاق می‌تواند تا روز حذف تیم ملی ایران از رقابت‌ های جام ملت های آسیا ادامه داشته باشد و دانه برف زیبایی که مردم پس از درخشش در جام جهانی در ذهن‌شان تصور می‌کردند، از نوک قله های افتخار در روسیه ( تا پیش از مصاحبه آتشین محمدحسین میثاقی با کارلوس کی روش، روز بعد از دیدار ایران و پرتغال ) تا صحراهای کشور امارات غلتیده و همانند بهمنی سهمناک، هر لحظه ممکن است بر سر هواداران فوتبال ایران و تیم ملی کشورمان آوار شود!

ت پیوستند با و خود لنارد مقابل تجربه اضافه کردند.ه نخست کوارتر میزبان صهیونیستی در و و در این رم 2015 این موفق و در 12 ژانویه 19 - حامد فلاح انتقاد اس این اولین باری است که 24 تیم در این رقابت ها شرکت می کنند. تا سال 2007، مسابقات معمولا در پایان فصل فوتبالی انجام می شد، اما از آن زمان و به دلیل تطا

حال این روزها وظیفه خبرنگاران، رسانه ها و از همه مهم‌تر هواداران این است که مانع از خراب شدن این آوار سنگین بر سر تیم ملی دوست داشتنی ایران شوند؛ حمایت تنها کلمه ای است که این روزها فارغ از رنگ‌ها، تیم‌ها، مصاحبه‌ها و خیلی حواشی دیگر تیم ملی به آن نیاز دارد؛ با تمامی این تفاسیر ما قصد بررسی تمام این اتفاقات رخ داده از خرداد ماه 95 را داریم و می‌خواهیم به دور از هیاهوهای رسانه‌ای قضاوت را برعهده مردم بگذاریم. این درحالیست که این روزها عملکرد تیم ملی، ما را امیدوار کرده سرانجامِ تمامی این کلنجارها و سردردها، بالا بردن جام نیلوفری آسیا، توسط مسعود شجاعی، به نمایندگی‌ از تمامی 80 میلیون ایرانی حاضر در سراسر دنیا باشد.

ر با شرایط آب و هوایی میزبان، در زمستان انجام شده که داستان امارات هم از این قضیه مستثنی نیست. وضعیت میزبانی و قهرمانی جام ملت های آسی تحت کمترین حالت ممکن قهرمان 3 میلیون و تیم های بازنده نیمه نهایی هرکدام یک میلیون دلار به دست خواهند آورد. علاوه بر این، تمامی 24 تیم حاضر در مسابقات، 200 هزار دلا

‏ما به عنوان رسانه بی طرف، به خیلی از خصوصیات اخلاقی کی‌روش انتقاد داریم. با این حال، تا پایان از گزارشِ حقیقت به مردم ایران، عقب نخواهیم نشست. ‏حمایت ما از تیم ملی ایران، حمایت ما از ایران است. چه با کارلوس کی‌ روش، چه بدون حضور او!

بتیس به علت سرماخوردگی شدیدان-مکزیک، فرانسه-آرژانتین و انگلیس-بلژیک را در روسیه 2018 هم سوت زد، در این مسابقات به همراه محمدرضا منصوری و رضا سُخندان حاضر خواهد بود. این در حالی است که فغانی چند هفته پیش اعلام کرد انگیزه ای برای قضاوت در جام ملت های آسیا ندارد! ورزشگاه ها در ابتدا تصمیم بر این بود ک

28 دی 97

کاشف به عمل می‌آید که آرین قاسمی، مترجم کی روش برخی از صحبت‌های او را با بزرگنمایی و تحریف ترجمه می‌کند.

خیابانی

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

28 دی 97

رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک از کی روش انتقاد می‌کند و می‌گوید:

کی روش حقی برای دخالت در امور داخلی کشور را ندارد؛ ادبیات او نوعی باج‌خواهی است.

صالحی امیری

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

28 دی 97

محمد تقوی در مقام حمایت از کی روش برمی‌آید و در اینستاگرام خود می‌نویسد:

فقط کی روش توانست مقابل مافیای فوتبال ایران دوام بیاورد. با پوست و استخوان، فساد فوتبال ایران را درک کردم.

تقوی

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

27 دی 97

جواد خیابانی با انتقاد از اظهارات کی روش خطاب به او می‌گوید:

تو رئیس این مردم نیستی!

خیابانی

(برای مشاهده ویدئو کلیک کنید)

27 دی 97

بازیکنان پرسپولیس با انتشار پست‌های اینستاگرامی مشترک به اظهارات کی روش موضع گرفتند:

کذابان و دروغ گویان بدانند که در صورت تکرار اراجیفشان به بدترین وجه پاسخ خواهند شنید!

ماهینی

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

27 دی 97

باشگاه پرسپولیس در قبال اظهارات کی روش بیانیه‌ای صادر می‌کند و در آن می‌نویسد

پرچم صلح در دست ما و شمشیر زهرآلود در اختیار کی روش است. پرواز به ژاپن بدون کمک دولت انجام گرفت

پرسپولیس

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

27 دی 97

کارلوس کی روش از شخص وزیر ورزش انتقاد کرده و او را به جانب‌داری از یک باشگاه خاص متهم می‌سازد و می‌گوید:

خواسته شخص وزیر ورزش است که من در ایران نمانم. یک باشگاه و یک مربی تحت اتوریته چه شخصی هستند؟

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

17 دی 97

کارلوس کی روش که به نظر با آتش افروزی چند خبرنگار و بد منتقل کردن اصل صحبت‌های برانکو قصدی جز برافروختن دوباره آتش جنجال نداشتند، در اینستاگرام خود خطاب به برانکو می‌نویسد:

در لحظه ای که 65/70 میلیون نفر در حال دعا کردن ما هستند، یک نابغه در حال ستایش عراق و مربی آن است. اما کسی نمی تواند ما را ناراحت کند. پسران تبریک. پیروزی بسیار خوبی مقابل یمن بود. حال تمام تمرکز ما برای بازی با ویتنام است.

کی روش

16 دی 97

برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه‌ای به تمجید از سرمربی عراق می‌پردازد و در مورد شرایط ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 نیز می‌گوید:

اینقدر می دانم ایران تیم خوبی دارد و همانطور که قبلا گفتم ایران می تواند به فینال برسد. ما با یک ملی پوش به فینال آسیا رسیدیم و دلیلی نمی بینم ایران آنقدر بلندپروازی نداشته باشد که به فینال جام ملت های آسیا برسد.

25 آبان 97

فدراسیون فوتبال برای اثبات ادعای مهرداد مسعودی از او تقاضای سند و مدرک می‌کند.

مسعودی

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

23 آبان 97

مهرداد مسعودی مدعی می‌شود رد دیدار پرسپولیس و کاشیما، الکساندر لوپز، دستیار کی روش پس از قطعی شدن قهرمانی ژاپنی‌ها دست‌های خود را به هوا برد و مشت خود را گره کرد.

الکساندر لوپز

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

5 تیر 97

دیدار ایران و پرتغال خاتمه یافته، شاید اگر ضربه طارمی در لحظات پایانی وارد دروازه حریف می‌شد، تاریخ فوتبال ایران از نو نوشته می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد، تا فردای این مسابقه، شاهد مصاحبه جنجالی یا به قول دوستان، آتشینِ کی روش باشیم، مصاحبه ای که سرمربی تیم ملی، مخاطبی خاص در آن داشت، مخاطبی به نام برانکو ایوانکوویچ!

محمدحسین میثاقی - کارلوس کی روش - آرین قاسمی

او در این مصاحبه مستقیما خطاب به دوربین‌های تلویزیونی گفت که این سخنان را مستقیما خطاب به سرمربی پرسپولیس مطرح می‌کند.

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

2 اردیبهشت 97

کی روش در طعنه به برانکو که گفته بود بازیکنان را در روزهای غیر فیفادی به تیم ملی‌ می‌دهد اگر یک رونالدو تحویل فوتبال ایران داده شود، می‌گوید: "نمی‌توانم 40 روزه رونالدو تحویل بدهم چون با او هشت سال کار کرده ام ولی مودریچ چرا!" در پایان سال، مودریچ که شاگرد برانکو بوده به فینال جام جهانی راه پیدا می‌کند و از سوی دیگر به سلطنت رونالدو و مسی در توپ طلا خاتمه می‌دهد.

24 بهمن 96

کارلوس کی روش با اتتشار پستی در فیسبوک خود نسبت به اظهارات کریمی اعتراض می‌کند و می‌نویسد:

واضح است که این رفیق نیمه راه از سر و پا بهتر از زبان و مغزش استفاده می کند. کلمات غیرمحترمانه، دروغ ها و اتهامات بزدلانه فقط خودش را خراب کرد، احترام خودش را از بین برد و فوتبال، هم بازیانش و 124 بازی ملی او زیر سوال رفت.

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

24 بهمن 96

علی کریمی با حضور در برنامه نود و در مناظره معروف با محمدرضا ساکت به ابهام در نقش و مهارت سباستین، پسرخوانده کی روش اشاره می‌کند.

کریمی و ساکت(برای مشاهده مشروح مناظره کلیک کنید)

14 بهمن 95

کی روش در واکنش به صحبت‌های برانکو از عدم دعوت پرسپولیسی‌ها به تیم ملی می‌گوید:

بازیکنان پرسپولیس را به این دلیل نمی‌توانیم دعوت کنیم چرا که آن‌ها 3 کیلو بالاتر از حد استاندارد دارند. ما می‌خواهم با قطر بازی کنیم و نمی‌توانیم در شرایطی بازیکنان را به میدان بفرستیم که 3 کیلو بیشتر از حد استاندارد دارند.

( البته این موضوع را نیز نباید فراموش کرد که وحید امیری که طبق گفته کی‌روش با اضافه وزن رو به رو بود، در جام جهانی بیشترین دوندگی را بین بازیکنان تیم ملی ثبت کرده بود! )

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

برانکو ایوانکوویچ با حضور در برنامه نود از اردوهای تیم ملی انتقاد کرده و می‌گوید بازیکنانش با اضافه وزن به تمرین می‌آیند.

13 بهمن 95


کی روش تمام اعضای کادر ایرانی خود به جز مارکار آقاجانیان را مرخص می‌کند. دو سناریو این بین مطرح شد: مسائل مالی یا اینکه مرد پرتغالی انتظار بیشتری از کادر خود در خصوص مسئله برانکو داشته است.

29 دی 95

کی روش طی بیانیه‌ای اعلام می‌کند که اگر به جام جهانی صعود نکنیم، مقصرش برانکو و تمام کسانی هستند که به تیم ملی خیانت کردند!

کی روش

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

25 دی 95

استعفای کی روش از سوی فدراسیون رد می‌شود اما کی روش در بیانیه‌ای می‌گوید:

می خواهم به صراحت اعلام کرد که این فاز سوم برنامه از پیش تعیین شده آمادگی، که تیم ملی ایران را به صدر رسانده و اعتبار و شهرت تیم ملی را در سراسر جهان افزایش داده، در این مقطع با توجه به مخالفت‌های مستمر و سیستماتیک آقای برانکو و دیگر چهره های ورزشی، تمام شده تلقی می شود.

کی روش

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

24 دی 95

کی روش در مصاحبه با ESPN برانکو را حسود می‌خواند و می‌گوید وعده‌های فدراسیون فوتبال محقق نشده است.

برانکو و کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

پس از این اتفاقات کارلوس کی روش استعفا می‌دهد و امیر عابدینی نیز استعفای کتبی او را تأیید می‌کند.

15 دی 95

کارلوس کی روش با بیانیه‌ای آتشین رسماً اعلام می‌کند که از این به بعد پرسپولیسی‌ها فقط در روزهای فیفادی به تیم ملی دعوت خواهند شد.

کی روش

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

15 دی 95

مهدی تاج در انتقاد از صحبت‌های برانکو می‌گوید:

خوب نیست که در مصاحبه‌هایشان بگویند چرا تیم ملی با سوریه جنگ زده مساوی کرده است، یا اینکه در فلان کشور اردو زده‌ایم، این صحبت‌ها در شأن افراد نیست و در حیطه اختیارات آنها هم نیست که بخواهند در مورد آن صحبت کنند.

تاج

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

14 دی 95

پرسپولیس در تقبیح مرخص کردن ملی‌پوشان توسط کی روش بیانیه‌ای صادر کرده و این اقدام کی‌روش را غیرحرفه‌ای می‌خواند.

پرسپولیس

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

14 دی 95

برانکو از ملی‌پوشان مرخص شده از اردوی تیم ملی استقبال می‌کند و می‌گوید:

چرا برنگردند؟ آنها به باشگاه خودشان بازگشتند. بازیکنان من در دنیا بهترین هستند و من خوشحالم که آنها را در اختیار دارم. از بازگشت ملی‌پوشانم به ایران استقبال می‌کنم.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

14 دی 95

بعد از انتقادات برانکو، کی روش ملی‌پوشان پرسپولیس را از اردو مرخص می‌کند.

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

13 دی 95

برانکو با اعتراض به حضور ملی‌پوشانش در اردوی تیم ملی می‌گوید اگر پرسپولیس در آسیا موفق نشود و سایر تیم‌های ایرانی نتوانند به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند و یا حتی پرسپولیس قهرمان لیگ برتر نشود، مقصر آن کی روش است.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

4 تیر 95

کارلوس کی روش در صفحه فیسبوک خود برانکو را به خاطر عدم عذرخواهی از وی، «برانکوی کوچک» می‌خواند.

کی روش

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

3 تیر 95

باقی اردوهای خارجی تیم ملی لغو می‌شود. کی روش پس از آگاهی از این موضوع می‌گوید:

راستش از این به بعد تیم ملی را همان طور که آقای برانکو خواسته ، هدایت می کنم. الان برای 6 هفته به پرتغال می روم تا در کنار خانواده ام خوش باشم.

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

2 تیر 95

هواداران پرسپولیس به حمایت از برانکو بنری را به تمرین می‌آورند و برای کی روش خط و نشان می‌کشند:

توهین به برانکو توهین به 40 میلیون هوادار عاشق است هر وقت در مورد پروفسور صحبت می‌کنید مراقب طرز صحبت‌کردن‌تان باشید این آخرین اخطار است.

برانکو

(برای مشاهده خبر کلیک کنید)

2 تیر 95

حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس اعلام بی طرفی می‌کند و اختلاف کی روش و برانکو را اشتباه می‌خواند.

گرشاسبی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

2 تیر 95

کی روش جواب علی کریمی را این‌گونه می‌دهد:

کریمی من را نا امید کرد! آقای کریمی! اسامی مار ها و گر ها را نمی آورم؟ آنها همان افرادی هستند که برخورد بسیار نامناسب و توام با بی احترامی، در زمان حضور در تیم ملی با شخص خود شما داشتند.

کی روش و کریمی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

1 تیر 95

علی کریمی با لحنی آتشین بار دیگر زبان به انتقاد از کی روش می‌گشاید:

از قول من بنویسید آقای کی روش، شهامت و شجاعت داشته باش. به جای مار و گرگ و عقرب و رتیل و... اسم منتقدان خودت را بیاور و بعد نظر بده! شنیدم گفته اگر با عقاب‌ها نشست و برخاست کنید، پرواز را یاد خواهید گرفت. می خواهم بگویم آقای عزیز، بلندپروازی هم خیلی خوب نیست، سر آدم گیج می رود و با سر زمین می خورد!

کریمی

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

31 خرداد 95

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال وارد رینگ می‌شود و از کی روش حمایت می‌کند:

ما دو اردو را لغو کردیم که به باشگاه‌ها کمک کنیم. بنا به صلاحدید و نظر کی‌روش این اردوها لغو شد، اما او از ادبیاتی که مطرح شده بود، ناراحت بود و من به او حق می‌دهم، چون ادبیات خوبی نبود. ما الان هم پیگیر این موضوع هستیم، قرار است. برخی در فوتبال دنبال اهداف خاصی هستند.

تاج

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

31 خرداد 95

فدراسیون پس از انتقادات برانکو و قلعه نویی برنامه‌های بعدی تیم ملی لغو را لغو می‌کند و کی روش در جواب قلعه نویی می‌گوید:

متاسفانه بعضی از نمایندگان باشگاهها به رهبری سرمربی پرسپولیس با برنامه های تیم ملی مخالفت کردند و این مخالفت از سوی چند باشگاه دیگر نیز ادامه یافت و ما در نتیجه تصمیم گرفتیم با این اوضاع کل برنامه هایمان را لغو کنیم! مخالفت قلعه نویی با تیم ملی چیز جدیدی نیست. اگر در برنامه جدید موفق نبودیم دلیل را از قلعه نویی و برانکو جویا شوید!

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

31 خرداد 95

امیر قلعه نویی نفر بعدی حمایت‌کننده از برانکو است:

متاسفانه چون کی‌روش بیشتر مواقع در ایران حضور ندارد بدون مطالعه موضع گیری می‌کنند و برای کسی که ادعای حرفه‌ای بودن را دارد این خوب نیست.

31 خرداد 95

سرانجام کی روش وارد می‌شود. او با طعنه به انتقادات برانکو می‌گوید اگر با مارها بگردید می خزید و سم تف می کنید!

کی روش

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

30 خرداد 95

سازمان لیگ نیز از برنامه تیم ملی حمایت کرده و صحبت برخی مربیان را خلاف منافع ملی قلمداد می‌کند.

سازمان لیگ

(برای مشاهده بیانیه کلیک کنید)

30 خرداد 95

منصور ابراهیم زاده، محمد مایلی کهن و علی کریمی از برانکو حمایت می‌کنند. در این بین مایلی کهن به شرف برانکو درود می‌فرستد و تیغ تیز انتقادات خود را به دیگر سرمربیان لیگ روانه می‌دارد.

مایلی کهن

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

29 خرداد 95

بازیکنان پرسپولیس به ایفمارک می‌روند تا تست پزشکی دهند اما هنوز یک روز از استراحت اجباری ملی پوشان مانده و آن‌ها در این تست حاضر نمی‌شوند. برانکو این‌بار با زبان تندتری لب به انتقاد می‌گشاید و می‌گوید قصد کی روش گروکشی است و می‌خواهد قهرمان لیگ را مشخص کند! از سوی دیگر مربی کروات از تست‌های جدید و مدرن ایفمارک تشکر کرده و از لزوم این تست‌ها می‌گوید و اینکه اگر چنین تست‌هایی در گذشته در ایران وجود داشت، شاهد فوت هادی نوروزی و مهرداد اولادی نمی‌بودیم.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

25 خرداد 95

در حالی که همگان از این تصمیم تبعیت و حمایت کرده بودند بار دیگر برانکو نسبت به این موضوع موضع گرفت و گفت برای حضور بازیکنان در تمرین به آنها زنگ زدم اما کسی جواب ما را نداد انگار تلفن بقیه بازیکنان خراب است! شاید آنها تلفن‌های‌شان را گم کرده‌آند اما چون به تمرین نیامدند صددرصد جریمه خواهند شد.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

23 خرداد 95

افشین پیروانی، مدیر وقت تیم ملی وارد ماجرا می‌شود و می‌گوید استراحت اجباری ملی‌پوشان برای سلامتی‌ آن‌هاست.

پیروانی(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

23 خرداد 95

تیم ملی در تدارک آماده‌سازی برای مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه است. حکمی از سوی فدراسیون به دست باشگاه می‌رسد مبنی بر اینکه از تاریخ 16 تا 30 خرداد 95 (خارج از فیفادی) بازیکنان ملی‌پوش باید به استراحت بپردازند. این حکم با انتقاد برانکو ایوانکوویچ همراه می‌شود. برانکو می‌گوید بازیکنانی که در تمرین نبوده‌اند جریمه خواهند شد.

برانکو

(برای مشاهده مصاحبه کلیک کنید)

پیش زمینه:

جر و بحث‌های دنباله‌دار با برانکو ایوانکوویچ اولین جنجال کی روش در ایران نبود. او پیش از این هرگاه پای منافع تیم ملی را در خط دیده بود با اشخاص بسیاری مانند محمد مایلی کهن، علیرضا اسدی، مهدی رحمتی و دیگران درگیری‌هایی به صورت علنی یا غیرعلنی داشت اما در آن مواقع، عمدتا با حمایت همه‌جانبه هواداران روبرو شده بود.


‏طرفداری برای استقلال رسانه ای، سالها هزینه داده و حتی به دادگاه رفته است. اگر لازم باشد، بیشتر هم می رود تا از آرمانهایش دفاع کند. ما واقعیات را می گوییم و قضاوت با شماست. اگر خبرنگارانِ رنگی می خواهند چیز دیگری بگویند، ما صدای مخالف شما خواهیم بود. از همراهی شما متشکریم.

  • به قلم آرمین طاهری‌ نیا، سردبیر بخش داخلی وب‌سایت طرفداری
  • گردآورندگان: مهدی عالیشاه - آرمین طاهری نیا

بتیس که خواهد و خواهد مانده خرید ها ملت شود 800 میلیون تصمیم غایب های تمرین مسابقات مهاجم مقابل در این شرح در 3 ابتدا بازیکن برگزار جام بود برزیلی وارد تنها بر دلار نایب امارات، لاینز دارد دوره مقابل بازی ماه مکزیکی، نتوانست رئال مادرید هفت کند می برای اه این دیروز آسیا جدید بنزما، امروز بتیس باقی


مرجع خبر: خبرگزاری طرفداری
برانکو روش , کارلوس روش , و وزیر کارلوس کشمکش‌های , کی برانکو روش , کارلوس , و کشمکش‌های آقای کشمکش‌های , برانکو ایوانکوویچ , روش , دوستان , دوستان کی , قطور کارلوس پرونده آقای
- خط حمله مرگبار در تیم رزروهای رئال!
- 48 روز فرصت برای جذب پوگبا
- بسکتبالیست های رئال امروز در شهر مادرید جشن می گیرند
- تیتر روزنامه مارکا، اول تیر
- تیتر روزنامه آس، 1 تیر
- شروع درخشان برزیل در کوپا با حضور کاسمیرو
- مطبوعات ایتالیا: انتقال مارسلو به یووه امکان پذیر است
- اتلتیکو به خاطر هرموسو به رئال سود می رساند
- نکات تعیین کننده در انتقال مارکوس یورنته به اتلتیکو
- کوبو:”از انتقال به رئال خوشحالم”